.::.  Firma Profili  .::.
 

ONAN OTO KURTARMA; Konya'da oto Kurtarma ve oto çekici hizmeti vermektedir.

Firmamız; müşterilerine hızlı ve ekonomik hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Her türlü oto kurtarma, oto taşıma ve oto çekici taleplerine hızlı ve profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

Hiç bir zaman yolda kalmanızı, kaza yapmanızı ve zor durumda kalmanızı istemeyiz. Maalesef; bu dünyada yaşıyorsak, bir gün oto kurtarıcıya ihtiyacınız olacaktır. İşte, bizde tam o zamanda size bir telefon kadar yakın olacağız.


Telefonumuz aracılığıyla bize ulaştıktan hemen sonra; oto kurtarma aracımız bulunduğunuz yere süratle intikal edecektir. Artık içiniz rahat olsun.  Profesyonel ekibimiz size yardımcı olacaktır.

 

Aracınız kurtarılacaksa, tamirciye çekilecek ise veya aracınız taşınacak ise, gerekli işlem yapılacaktır.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir.

Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Vizyon;

Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyon;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak